załóż własną stronę

Niezależnie od tego jak intensywna jest Twoja działalność na rynku usług, czy jak dużą masz firmę - jest pięć pewników, których pewnie się domyślasz:
- podobno jak czegoś nie ma w internecie - to, to nie istnieje :-)
- o Twoją stronę internetową dopytywała się już pewnie większość zainteresowanych
- mając własną witrynę można łatwo dotrzeć do tysięcy potencjalnych klientów
- mając dobry adres www, można bezpłatnie reklamować się w setkach różnych portal
- podając adres strony na ulotkach, czy wizytówkach można uwiarygodnić swoją ofertę

jak założyć swoją stronęWychodząc naprzeciw wielu klientów zainteresowanych reklamą w naszym portalu Targi Ślubne oraz później w Katalogu Stron Weselnych zauważyliśmy ogromne zapotrzebowaniu na proste strony internetowe, dostępne od razu nie tylko dla firm, ale i osób prywatnych, świadczących usługi weselne. Strony mają być proste, tanie i bez wszechobecnych, wyskakujących reklam! Strony powinny być postawione na dobrym, szybkim, bezawaryjnym serwerze, powinny posiadać niezły, tematycznie chwytliwy adres i szybko się wczytywać. Ale przede wszystkim – i to przewija się w dziesiątkach e-maili kierowanych do nas:
dobre strony powinny być samoobsługowe
to znaczy, powinniście Państwo w łatwy, prosty sposób sami je aktualizować – bez potrzeby angażowania informatyka i bez potrzeby dodatkowych opłat za zmiany na stronie. I taka jest nasza propozycj! Załóż stronę do samodzielnej edycji!